Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

SUPERVISOR CONTACT CENTRE - TEPLICE

Teplice

Popis pozice
Pro naše kontaktní centrum v Teplicích hledáme novou posilu, která se nebojí přijmout výzvu vybudovat a úspěšně vést nový Telemarketingový tým. Supervizor je lídrem telefonních bankéřů, má klíčový podíl na výsledcích celého oddělení a je velmi důležitou součástí týmu.

Čemu se budete u nás věnovat?

* Budete plně zodpovědný/á za svěřený tým telefonních bankéřů – budete dodávat prodejní výsledky a zajistíte perfektní a proklientský servis.
* Výsledky své práce budete pravidelně reportovat vedení.
* Bankéře budete vést, motivovat, rozvíjet a budete jim oporou.
* Budete mít na starosti pravidelný monitoring a hodnocení hovorů.
* Aktivně se budete podílet na náboru nováčků.

Pozice vám sedne pokud:

* Nás okouzlíte svým vystupováním a přirozenou autoritou.
* Máte zkušenosti na obdobné pozici, ideálně přímo z call centra. Jste úspěšný/á.
* V nestandardních situacích umíte zachovat chladnou hlavu a dokážete si poradit.
* Jste vyzrálá empatická osobnost a týmový hráč.
* Umíte se nadchnout pro společné cíle a dokážete strhnout ostatní.
* Jste aktivní, umíte určovat priority, pracujete rychle, ale přesto precizně a důsledně.

Na co se můžete těšit?

* Při nástupu získáte 29 tis. v kafeterii, od třetího roku 36 tis. Bodů.
* 25 dní dovolené, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít.
* 3 plně hrazené free days.
* Pracovní dobu pondělí až pátek, takže máte volné víkendy.
* Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky.
* 1 narozeninový den.
* Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariérnímu systému. Mnoho našich specialistů i ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.

Pokud vás pozice zaujala, pojďte si s námi popovídat. Neváhejte se přihlásit do výběrového řízení. Otevřeně se budeme bavit o inzerované pozici, náplni práce, jazykových znalostech, sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na vaše dotazy. Výběrové řízení u nás je přátelské….jde o to, co nejlépe se poznat.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Teplice
Pracovní pozice: SUPERVISOR CONTACT CENTRE - TEPLICE
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    78 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Teplice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SUPERVISOR CONTACT CENTRE - TEPLICE ve městě Teplice? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.