Specialista kvality a analýzy (M/Ž) - Lukrativní mzda, dovolená navíc, stravování, benefity!

Přestanov

Nabídka:

Požadavky: Do naší mezinárodní společnosti hledáme Specialista kvality a analýzy. Specializujeme se na výrobu senzorů a měřidel. Tato pozice vám nabízí možnost pracovat s inovativními technologiemi a ovlivňovat budoucnost společně s námi. Staňte se součástí našeho týmu a přineste své zkušenosti do hry!

Můžeme Vám nabídnout:

   •  Lukrativní mzdové ohodnocení

   •  Příspěvek na dopravu až do výše 2000 Kč

   •  Příspěvek na penzijní připojištění

   •  Příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál

   •  Půlroční bonusy

   •  Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

   •  Přátelský kolektiv

   •  25 dnů dovolené

   •  Cafeterie

   •  Možnost kariérního růstu a rozvoje

   •  Firemní akce

   •  Pracovní smlouva na dobu neurčitou

   •  Práce s nejnovějšími technologiemi a moderním laboratorním vybavením

Náplň práce:

   •  Provádět komplexní analýzu vnitřních poruch

   •  Identifikovat skutečné příčiny poruchy až na úroveň jednotlivých komponent

   •  Rozpoznávat potenciální trendy

   •  Analyzovat vrácené výrobky od zákazníků a zaznamenávat data

   •  Vyhodnocovat testy a vytvářet dokumentaci

   •  Samostatně provádět funkční testy

   •  Provádět rozměrové a materiálové analýzy

Hledáme:

   •  Jednotlivce s orientací ve fungování systému jakosti (IATF 16949)

   •  Kandidáty s zkušenostmi v automotive výrobě

   •  Osoby schopné číst technickou dokumentaci a pracovat s PCB

   •  Lidí s znalostí elektroniky a schémat PCB

   •  Zkušené v pájení a SMT procesech

   •  Individua se znalostí normy IPC

   •  Absolventy technických středních škol nebo kandidáty s odpovídající praxí

   •  Osoby s zájmem o elektroniku a měřicí techniku

   •  Jedince s pozitivním přístupem ke změnám a ochotou se stále vzdělávat.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Přestanov
Pracovní pozice: Specialista kvality a analýzy (M/Ž) - Lukrativní mzda, dovolená navíc, stravování, benefity!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přestanov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kvality a analýzy (M/Ž) - Lukrativní mzda, dovolená navíc, stravování, benefity! ve městě Přestanov? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.