Skladník

Plzeň

O nás

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici skladník.

Jsme silná prosperující a stabilní společnost Klíčové centrum H&B Group s.r.o. s 34ti letou tradicí úspěšného působení na trhu patří k největším dovozcům a prodejcem kompletního bezpečnostního a klíčařského sortimentu na českém a slovenském trhu.

Nabízíme pracovní pozici v perspektivním a neustále se rozvíjejícím oboru, který zažívá kontinuální expanzi díky propojování s digitálními technologiemi a elektronickými komponenty.

Jedná se tak o velmi zajímavý sortiment a barvitou různorodou a v něčem také rutinní práci.

Pokud jste šikovní a máte co nabídnout, čeká vás u nás kariérní růst i vyšší mzda :-)

Náplň práce:

  • Příjem, kontrola a zaskladnění zboží od dodavatelů
  • Vychystávání a navážení skladových položek pro expedici
  • Spojené administrativní činnosti
  • Práce ve skladovém softwaru Cézar (na vše zaškolíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Bezúhonnost
  • Pozitivní přístup k práci a ochota učit se novému sortimentu
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Časovou flexibilitu
  • Dobrý fyzický stav
  • Znalost zámkařských, klíčařkých a bezpečnostních poduktů výhodou ane ne podmínkou

Upozornění: Na reakce bez zaslání životopisu nebude brán zřetel.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní perspektivní a dynamicky se rozvíjející tuzemské společnosti
  • Pracovní dobu pondělí až pátek - denní směna
  • Menší pracovní kolektiv
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Pracoviště: provozovna Plzeň: Domažlická 194, 318 00 Plzeň - Nová Hospoda
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup dle dohody
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování – elektronické stravenky v hodnotě 150 Kč, Multisport karta)
  • Pracovní poměr na 1 rok, následně s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Lokalita: Plzeň

Detaily o pracovním místě:
Firma: H&B Group s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Skladník
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.000 – 26.000 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě H&B Group s.r.o. ještě dnes.