Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky

Kostelec nad Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

Informace
Do společnosti, která patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995, hledáme výpomoc na pozici SKLADNÍKA pro sklad v Kostelci nad Černými lesy.

Náplň práce:
- pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu,
- třídění zásilek dle jejich směru,
- výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů,
- pomoc s expedicí balíků,
- udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.).

Směny:
- 5:00-9:00 hod.,
- 13:00-18:00 hod.,
- po-pá.
Co od vás očekáváme
- důležité je, abyste na domluvenou směnu dorazili vždy včas,
- spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu,
- čistý trestní rejstřík,
- po nástupu bude potřebný výpis z karty a lékařská prohlídka - vše Vám rádi vysvětlíme.
Co vám nabízíme
Základní MZDA:
- 190 Kč/hod. - v denní části směny (6:00-22:00)
- 209 Kč/hod. - v noční části směny (22:00-6:00)
Plus zákonné příplatky za práci o víkendu, svátky, aj.

Co Vám dále nabídneme?
- Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den.
- Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu).
- Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet.
- Práci v logistickém prostředí.
- Možnost pravidelné brigády PO-PÁ nebo střídavě podle vašich časových možností.

Pokud se Vám nabídka líbí, neváhejte se nám ozvat! :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.
Lokalita: Kostelec nad Černými Lesy
Pracovní pozice: Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kostelec nad Černými Lesy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky ve městě Kostelec nad Černými Lesy? Pošlete svůj životopis firmě JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. ještě dnes.