FINANČNÍ ÚČETNÍ

Středočeský kraj

POPIS POZICE:
Hledáte novou výzvu ve své kariéře v oblasti financí a účetnictví? Chcete se stát klíčovým hráčem v prosperující firmě? Pokud ano, přečtěte si náš inzerát:

Nabízíme pozici Finančního Účetního - Přidejte se k týmu!

Popis práce:

- Zpracování účetních dokladů
- Běžné účetní operace, jako jsou faktury, pokladní kniha, bankovní operace, skladové operace atd.
- Zpracování daňových přiznání včetně DPH
- Spolupráce na finančních výkazech, příprava dokumentů pro finanční audit
- Účast na reportingu a příprava ad hoc dokumentů dle požadavků managementu

BENEFITY:
- Roční bonus
- Půlroční bonus
- 25 dní dovolené
- Vzdělávání
- Výrazně dotované stravování v jídelně společnosti
- Možnost využití svozové dopravy
- Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4.000 Kč

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání v oblasti ekonomiky
- Orientace v daňových zákonech
- Pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
- Praktické zkušenosti v účetnictví, schopnost rychle se adaptovat a ochota učit se novým věcem
- Logické a analytické myšlení, organizační dovednosti, preciznost, flexibilita během uzávěrek
Výhodou je:
- Znalost účetního SW Helios Orange, Intrastat a statistických reportů
- Zkušenosti v prostředí výrobní společnosti
- Komunikativní znalost anglického jazyka

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Středočeský kraj
Odvětví práce: Finanční účetní
Pracovní pozice: FINANČNÍ ÚČETNÍ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Středočeský kraj - Finanční účetní