SERVISNÍ TECHNIK | chladící zařízení

Středočeský kraj

POPIS POZICE:
Máte byť krákodobou zkušenost z pozice servisního technika? Zatím jste sice s chladícími zařízeními nepřišel/-la do kontaktu, ale chcete se to naučit?
Pak je tato pozice přímo pro vás!

Náplň práce:
- Komunikace s významnými obchodními řetězci
- Zajišťování optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
- Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
- Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci

Lokalita: Praha a okolí
Smlouva: HPP v kmeni společnosti

BENEFITY:
5 týdnů dovolené
Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %
Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně
10 000 ročně na flexipass
3 dny osobního volna
Penzijní pojištění do 3 %
Životní a úrazové pojištění
Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
Mobil a notebook
Bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 CZK

POŽADAVKY:
- SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Platnou vyhlášku 50 ihned mít nemusíte, ale bude potřeba si ji dodělat či obnovit, minimálně § 4 (nově platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb)
- Čeština min. C1
- Řidičský průkaz sk.B - budete hodně cestovat :)
- Časová flexibilita - někdy bude práce méně, ale jindy bude potřeba fungovat i v noci dle předchozí dohody
- Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Středočeský kraj
Odvětví práce: Servisní technik
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK | chladící zařízení
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK | chladící zařízení ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Středočeský kraj - Servisní technik