Silař - Obsluha Technologie Sil

Dolní Lhota, okres Zlín, Dolní Lhota

O nás

Společnost Podravka – Lagris a.s. je v oblasti potravinářského průmyslu jednou z nejvýznamnějších společností v regionu jihovýchodní, střední a východní Evropy. Pokud byste byli rádi součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu, neváhejte se k nám přidat.

Náplň práce:

Už Vás nebaví stále stejná práce, chcete se naučit něco nového, chcete patřit do kamarádského kolektivu, který Vám pomůže se vším, co nebudete umět? Myslíte, že jste zodpovědný a umíte vzít za práci?

Tak právě VÁS hledáme.

Nabízíme Vám zajímavou práci s nejmodernější technologií za pomocí inovativních postupů, které si zasloužily již několik ocenění.

*obsluha velkoobjemových zásobníků a sil

* obsluha technologie zabezpečující kvalitu výrobků

* vedení skladové dokumentace, práce na PC

* práce ve výšce nebo hloubce

* práce ve směnném provozu - 8hodinové směny

Co od Vás očekáváme:

* ukončené středoškolské vzdělání (SOU, SOŠ)

* praxe na obdobné pozici v potravinářství je výhodou

* praxi v řízení VZV uvítáme

* uživatelská práce na PC je nezbytností

* dobrý zdravotní stav podmínkou

* spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* motivující mzdové ohodnocení

* naturální odměny každý měsíc

* výrazné slevy na naše výrobky ve firemní prodejně

* obědy s příspěvkem v naší jídelně - výběr z 4 jídel

* pitný režim na pracovišti a dotovaná káva

* výhodný telefonní tarif pro celou Vaši rodinu

* zdravotní volno 5 dnů a 25 dnů dovolené

* odměny při životních a pracovních výročích

* akce pro zaměstnance - vánoční večírek, dětský den

Pro zařazení do výběrového řízení nám prosím zašlete Váš životopis.

Nástup dle dohody.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Podravka - Lagris a.s.
Lokalita: Dolní Lhota
Pracovní pozice: Silař - Obsluha Technologie Sil
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 36.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 3. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dolní Lhota - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Silař - Obsluha Technologie Sil ve městě Dolní Lhota? Pošlete svůj životopis firmě Podravka - Lagris a.s. ještě dnes.