Doojobs.cz - Nabídka pracovních pozic

Technolog, programátor se zaměřením na soustružnicko-frézovací centra

Slavičín, Česko, Slavičín

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici: Technolog, programátor se zaměřením na soustružnicko-frézovací centra

Pracovní náplň:

-        tvorba cenových nabídek

-        práce na technologických postupech

-        čtení a tvorba výkresové dokumentace

-        programování CNC strojů

-        zefektivňování obráběcích procesů

Požadujeme

-        SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru

-        zkušenosti s obráběním

-        aktivní práce s modely

-        znalosti CAD / CAM (nejlépe: Inventor, Hypermill, Advancet-One Touch – IGF)

-        schopnost samostatné i týmové práce

-        časová flexibilita

-        komunikativnost

-        anglický jazyk slovem i písmem

Nabízíme:

  • Lidský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování
  • Kariérní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost tréninku v zahraničí
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky ( e- stravenku) v hodnotě 150,- Kč
  • Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodnění tarify na volání
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Sociální program
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Firemní akce
  • Volné vstupy na plovárnu

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Detaily o pracovním místě:
Firma: NTS Prometal
Lokalita: Slavičín
Pracovní pozice: Technolog, programátor se zaměřením na soustružnicko-frézovací centra
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Slavičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog, programátor se zaměřením na soustružnicko-frézovací centra ve městě Slavičín? Pošlete svůj životopis firmě NTS Prometal ještě dnes.