Servisní technik / Revizní technik - PZTS, EPS, CCTV, EKV

Ústecký kraj

Náplň práce

  • opravy, montáže a instalace elektronických systémů (PZTS, EPS, CCTV, EKV)
  • programování systémů PZTS, EPS, CCTV
  • servisní zásahy / výjezdy u zákazníka
  • region - Ústecký kraj + Liberecko (zázemí na pobočce v Ústí nad Labem)
  • pracovní doba - 7:00 - 15:30
Váš profil
  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • osvědčení o odborné způsobilosti - min. §6 nařízení vlády 194/2022 Sb.
  • znalosti bezpečnostních systémů PZTS, EPS, CCTV, EKV, ERO, SK, IT techniky
  • chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru bezpečnostních technologií
  • schopnost si zorganizovat pracovní den a úkoly
  • revizní zkoušky výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Naše nabídka
  • zázemí jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru
  • zajímavá práce ve stabilním kolektivu, možnost odborného rozvoje v oboru
  • smluvní mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 3000 Kč/měsíc příplatek za revizní zkoušky
  • služební vůz, mobilní telefon
  • zaměstnanecké benefity (13. mzda, 5 týdnů dovolené, karta multisport, firemní dny, roční a čtvrtletní odměny, stravenkový paušál, pojištění odpovědnosti)

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Ústecký kraj
Odvětví práce: Elektrotechnika a údržba
Pracovní pozice: Servisní technik / Revizní technik - PZTS, EPS, CCTV, EKV
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik / Revizní technik - PZTS, EPS, CCTV, EKV ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.