ZAHRADNÍK/ FYTOTECHNIK - SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN

Praha

VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY, v. v. i.

Drnovská 507, 161 00 Praha 6 – Ruzyně

hledá vhodného uchazeče/vhodnou uchazečku na pozici

SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i. je největším pracovištěm aplikovaného výzkumu v ČR

se zaměřením na rostlinnou výrobu. Do týmu „Sekundární metabolity rostlin v ochraně plodin“ hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici samostatný odborný pracovník/pracovnice pro zajištění prací vědy a výzkumu.

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • práce v chovech hmyzu
  • kultivace rostlin
  • zakládání a provádění pokusů v laboratoři, ve skleníku a na poli
  • udržování chodu laboratoře a polních experimentů
  • vedení pracovních protokolů
  • administrativní činnost spojená s výkonem práce

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • min. SŠ vzdělání, nejlépe zemědělského nebo biologického směru
  • znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a odpovědnost
  • zručnost a svědomitost vykonávat zadané práce

CO UVÍTÁME?

  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost angličtiny
  • znalosti z pěstování rostlin
  • tvůrčí přístup, motivaci k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • chuť přispívat svou činností k úspěchu našeho výzkumného týmu

CO ZAMĚSTNANCŮM NABÍZÍME?

  • perspektivní zaměstnání a jistotu stabilní výzkumné instituce
  • zajímavé pracovní zkušenosti a odborný růst v prostředí vědy a výzkumu
  • přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí v parkovém areálu v Praze-Ruzyni
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, „sick days“, pružná pracovní doba, možnost zkrácení úvazku, příspěvek na penzijní připojištění)

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

termín doručení přihlášek: do 5. 4. 2024

Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změny na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Praha - Ruzyně

Nabídky obsahující profesní životopis zasílejte na e-mail: *******@******* a současně na e-mail: ******@*******  nebo na adresu: VÚRV, v. v. i., personální oddělení, Drnovská 507, 161 00 Praha 6 – Ruzyně

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Detaily o pracovním místě:
Firma: Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: ZAHRADNÍK/ FYTOTECHNIK - SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ZAHRADNÍK/ FYTOTECHNIK - SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i. ještě dnes.