Řidič sk. B - 13. a 14. plat, stravenkový paušál atd.

Praha

O nás

Hledáte práci na čerstvém vzduchu, ale zároveň Vás baví řídit vozidlo? Pak jste na správném místě! Hledáme totiž někoho, kdo se nebojí manuální práce a zároveň mu nedělá problém sednout zavolat. Ideálně někoho, kdo může nastoupit ihned! Pokud ses v tomto popise našel, neváhej nás kontaktovat nebo poslat životopis!

Náplň práce:

  • zajišťování čistoty na Praze 2 v rámci pravidelného svozu a úklidu odpadkových košů na zastávkách, v parcích apod. společně se závozníkem
  • řízení vozidla značky Mercedes, MB Sprinter a Fiat
  • součástí Vaší pracovní náplně bude řízení motorového vozidla Multicar, MB Sprinter či Fiat.
  • v rámci výpomoci Vás čekají také různé zahradnické práce po Praze jako je např. sekání trávy, práce s křovinořezem, plotostřihem, sekačkou apod.
  • v zimním období se jedná převážně o úklid sněhu a údržbu komunikací
  • práce na čerstvém vzduchu, kde nehrozí stereotyp
  • denní komunikace s nadřízeným ohledně práce

Pracovní doba

  • standardně ranní směny od 6:00 do 18:00 či od 6:00 do 14:30
  • občasná práce o víkendech

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu
  • znalost Prahy a orientace v mapách
  • ochota pracovat obě pracovní směny
  • že zvládáte práci s mobilním telefonem
  • chuť k práci na čerstvém vzduchu a to i za nepříznivého počasí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
  • roční odměny za odpracované roky
  • stravenkový paušál – stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
  • zkušený kolektiv a přátelský kolektiv
  • nabízíme zázemí stabilní společnosti s takřka třicetiletou tradicí

Nástup je možný IHNED.

Zaujala Vás tato nabídka? Dostavte se osobně kdykoli v naší společnosti v čase 8-15h, kde vyplníte krátký dotazník a o pozici si řekneme bližší informace nebo nám zašlete informace o sobě a my se Vám ozveme.

Adresa je Perucká ulice č. 10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova, nebo metra I. P. Pavlova.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Řidič sk. B - 13. a 14. plat, stravenkový paušál atd.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič sk. B - 13. a 14. plat, stravenkový paušál atd. ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. ještě dnes.