Revizní technik elektroinstalací

Jihlava

Náplň práce:

- Budete provádět pravidelné kontroly a revize elektro zařízení, čímž zajistíte bezpečnost a bezproblémový provoz.
- Vypracujete revizní zprávy, které budou sloužit jako důkaz o stavu zařízení.
- Zkontrolujete, zda byly po revizi odstraněny všechny závady.
- Budete vést agendu termografie dle stanovených standardů.
- Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Požadujeme:

- Vyučení v oboru elektro - Vaše znalosti elektroinstalací budou klíčové pro důkladné revize.
- Oprávnění dle Vyhlášky 50/78Sb § 8 odst.2. - Díky tomuto oprávnění budete moci pracovat na široké škále elektro zařízení.
- Oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. - Zajistí vám možnost pracovat i v náročných prostředích.
- Dobrá znalost MS Office (Word, Excel) - Usnadní vám to práci s dokumentací a analýzou dat.

Výhodou bude:

- Schopnost pracovat s termokamerou Fluke Ti480 - Otevře vám to dveře k pokročilým technikám revizí.
- Certifikace pro termografii - Prokážete tak své odborné znalosti v této oblasti.

Nabízíme:

- Měsíční bonusy až 30 % - Odměňujeme váš výkon a snahu.
- Náborový příspěvek 50.000 Kč - Skvělý start do nového zaměstnání.
- 13. mzda (20 000 Kč / rok) - Další bonusová odměna pro vás.
- Nástup do kmene - Stanete se součástí stabilního a přátelského kolektivu.
- Příspěvek na penzijní připojištění - Myslíme na vaši budoucnost.
- Závodní stravování v jídelně již od 17 Kč - Levný a chutný oběd každý den.
- Slevy na firemní výrobky - Využijte benefity pro sebe i pro své blízké.
- Finanční odměna za pracovní a životní jubilea - Oceníme vaši věrnost firmě.
- Nadstandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk - Ideální pro ty, kteří se chtějí do firmy přestěhovat.

Kód: LH_KR_2797

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Revizní technik elektroinstalací
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    34 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Revizní technik elektroinstalací ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.