Technik lisování, mzda 35.000 Kč, 13.plat

Jihlava

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:

Plnění veškerých úkolů nezbytných pro práci na lisovacím nástroji s následujícími činnostmi:

* Obsluha lisovacího stroje

* Základní kontrola kvality výrobku

* Úklid pracoviště

* Podpora při řešení problémů ve výrobě

* Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

Nabídka: * Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi

* Možnost profesního růstu

* 5 dní placeného volna navíc

* 13. mzda dle výsledku hospodaření firmy

* Kafeterie v hodnotě 1 500 Kč/měsíčně

* Příspěvek na obědy v závodní jídelně

* Bonus za doporučení nového zaměstnance

* Firemní akce

* Nástupní mzda 29 000 – 35 000 Kč dle zkušeností

* Příspěvek za odpolední směnu

* Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy

Požadavky: * Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost

* Manuální zručnost

* Znalost anglického jazyka výhodou

* Zkušenosti s lisováním (není podmínkou, ale velkou výhodou)

* Vyučen nebo SŠ nejlépe technického směru

* Zájem učit se novým věcem

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Technik lisování, mzda 35.000 Kč, 13.plat
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    119 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik lisování, mzda 35.000 Kč, 13.plat ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.