Referent/referentka dopravních přestupků

Praha

Pro našeho klienta, Úřad městské části Praha 6, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent/referentka dopravních přestupků.

Náplň práce:

  • zajišťujete veškeré úkony prvoinstančního správního orgánu v řízení o dopravních přestupcích, projednávání dopravních přestupků a rozhodování o nich včetně vedení řízení o zadržení řidičského průkazu (dle zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění, jakož i v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění a zákonem č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, v platném znění)
  • prověřujete došlá oznámení, zjišťujete podmínky pro zahájení přestupkového řízení
  • zahajujete správní řízení, zajišťujete účast osob na ústním jednání, vedete ústní jednání a sepisujete protokol o ústním jednání, protokol o výslechu svědka, provádíte dokazování apod.
  • vyhotovujete rozhodnutí (zejména o vině a správním trestu, zadržení řidičského průkazu apod.)
  • spolupracujete s policejními orgány, státními zastupitelstvími, soudy apod.

Požadujeme:

  • V/VO(obor Právo a právní věda, Právo nebo Bezpečnostně právní studia)
  • vítána znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích
  • praxe v zajišťování a vyřizování agendy dopravních přestupků v rozsahu pravomoci příslušného územně samosprávního celku (orgánu prvního stupně) výhodou
  • schopnost samostatné i týmové práce, pečlivost
  • velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu v českém jazyce

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu

    1. platová třída, osobní příplatek

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 „sick days“ a dny osobního volna
  • benefity v hodnotě minimálně 30 000 Kč ročně
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce: Úřad městské části Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Referent/referentka dopravních přestupků
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-60000 Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/referentka dopravních přestupků ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.