REFERENT/KA POVRCHOVÝCH A PODZEMNÍCH VOD

Praha

Náplň práce

- zpracování stanovisek a vyjádření správce povodí k
dokumentacím a záměrům,

územně plánovacím dokumentacím a provozním dokumentacím
potřebným zejména

pro činnost vodoprávních úřadů.

- zpracovávání vyjádření jako účastníka vodoprávního řízení
k výše uvedeným

dokumentacím, záměrům atd. z hlediska správce významného
vodního toku,

organizace s právem hospodařit k vodním dílům, stavbám,
zařízením a pozemkům

- osobní účast na projednávání dotčených záměrů, případně
účast na kontrolních dnech

v průběhu realizace staveb

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oboru vodních staveb

- samostatnost a odpovědnost

- praxe v oblasti vodohospodářských staveb, či řízení vítána

- vhodné i pro čerstvé absolventy VŠ

- řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

- zajímavou pracovní příležitost

- možnost profesního i finančního růstu

- podporu v dalším vzdělávání

- příjemné pracovní prostředí

- pružnou pracovní dobu

- dovolenou 5 týdnů

- zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce Praha

Nástup dle dohody

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Povodí Vltavy, státní podnik
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: REFERENT/KA POVRCHOVÝCH A PODZEMNÍCH VOD
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici REFERENT/KA POVRCHOVÝCH A PODZEMNÍCH VOD ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Povodí Vltavy, státní podnik ještě dnes.