Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Product Designer - squad Hey George

Praha

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce:

* Navrhovat a vylepšovat zákaznické cesty, které odpovídají skutečným potřebám klientů.
* Pracovat s klientskou zpětnou vazbou a využívat ji ve své každodenní práci.
* Spolupracovat se členy týmu na společných projektech a zlepšovat komunikaci virtuálních asistentů.
* Komunikovat s kolegy napříč celou bankou.
* Otestovat nová řešení před implementací do produkce s klienty a uživateli.
* Přinášet nové nápady a řešení a sdílet je do týmu.

Budeme si rozumět, pokud:

* Máte schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů a vnímat problematiku udržitelnosti jeho očima. To vám umožňuje chápat jeho potřeby a přicházet s vhodným řešením.
* Jste nadšeným fanouškem AI.
* Máte schopnost převádět byznys požadavky zákazníků na zadání pro vývojový tým.
* Vám nechybí analytické myšlení, smysl pro detail a pečlivost.
* Jste schopný/á efektivně sdílet a obhajovat vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami.
* Máte představu o tom, co je to komunikační journey a A/B testování.
* Máte zájem o oblast bankovnictví, digitalizace, trendy a inovace.

U nás získáte:

* Zajímavou a zodpovědnou práci v mladém a dynamickém týmu s vazbou na inovace a nové trendy.
* Možnost spolupracovat s interními i externími experty v dané oblasti, od kterých se můžete ledacos přiučit.
* Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.
* Preferujete práci z domova? S týmem se potkáte v kanceláři dva dny v týdnu. Odkud budete pomáhat naše služby vylepšovat po zbytek týdne, to je jen na vás.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Product Designer - squad Hey George
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Product Designer - squad Hey George ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.