Recepční trampolínového centra DPP

Olomouc

Informace
Do našeho trampolínového centra Jump Academy Olomouc hledáme spolehlivou posilu na pozici recepční, která se umí nadchnout pro veselou práci s dětmi i jejich rodiči. Jdete do toho s námi?

Na co se u nás můžete těšit:

- Pestrá práce v partě mladých lidí

- Pokud nám to bude klapat, rádi vás po prvním oťukání zapojíme i do dalších projektů – pořádání kroužků, příměstské tábory a spoustu dalších aktivit pro děti. Samozřejmě za bonusovou finanční odměnu navíc

- Práce v klidném obchodním centru. Jezdí sem autobusy zdarma a skvěle se u nás parkuje.

Co vás čeká:

- Zajištění chodu recepce

- Vyřizování objednávek, rezervací i požadavků a otázek zákazníků

- Spolupráce s provozním manažerem a řešení drobných operativních úkolů nebo i větších projektů

- Zodpovědnost za zboží

- Dohlížení na bezpečnost v aréně

- Primárně odpolední časy, víkendy a svátky
Co od vás očekáváme
Věk alespoň 18 let

Spolehlivost, pečlivost, rychlost, iniciativu a dovednost občas zvládat více věcí najednou

Dobré organizační schopnosti

Uživatelská znalost práce v Excelu a Wordu

Reprezentativní vystupování

Body k dobru získáte, pokud už máte zkušenost na podobné pozici a pokud jste časově flexibilní.

Pro více informací, jak to v takovém trampolínovém centru vypadá, mrkněte na náš web, nebo nám rovnou napište se svým CV a průvodním dopisem.
Co vám nabízíme
Motivační finanční ohodnocení a pracovní dobu dle domluvy s manažerem.

Práce primárně na odpolední časy, víkendy a svátky

Místo pracoviště:

OC Olympia Olomouc

Odpovědí na výše uvedený inzerát dáváte společnosti Indoor Jumping s.r.o. souhlas ke zpracování Vašich osobních.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Indoor Jumping s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Odvětví práce: Ostatní
Pracovní pozice: Recepční trampolínového centra DPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120 Kč - 220 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    40 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční trampolínového centra DPP ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Indoor Jumping s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Ostatní

Hledáte brigády v Olomouc? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.