R&D ENGINEER (45-60.000 Kč)

Královéhradecký kraj

Zajímá vás vývoj nejmodernějších brzdových systému do vozidel? Domluvíte se anglicky s kolegy ve vývojových centrech v zahraničí? Chcete se stát součástí R&D ve společnosti, kde se potkáte s nejmodernějšími technologiemi?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • podílení se na vývoji moderních brzdových systémů
  • příprava analýz
  • návrh vývoje dle zákaznických požadavků (např. životnost, připojovací rozměry, umístění v prostoru, výkon atd.)
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • zájem o vývoj
  • pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničním R&D)
  • výhodou znalost Matlab/Simulink, Python

CO NABÍZÍME?

  • možnost práce z home office (3 dny v týdnu)
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na startování
  • sick days
  • vzdělávací kurzy
  • vhodné pro: ABSOLVENTY i SPECIALISTY
  • místo výkonu práce: okr. Jičín
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Odvětví práce: Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice: R&D ENGINEER (45-60.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Královéhradecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici R&D ENGINEER (45-60.000 Kč) ve městě Královéhradecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Královéhradecký kraj - Strojírenství/Automotive