Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj
Pobočka se nachází v Hradci Králové. Provozní manažer má na starosti objekty v rámci Královéhradeckého kraje.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Královéhradecký kraj
Benefity
Vedoucí pozice + motivační finanční ohodnocení + automobil + telefon + kancelář., Služební automobil a telefon, Nestereotypní a zajímavá práce, Vedoucí pozice
Kontakt
Dušan Krejčí
Telefon: + 706 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Směnnost:

  • jednosměnný provoz
Náplň práce
Vedoucí pozice:
Provozní manažer ostrahy a úklidu. Neprovádíte ostrahu ani úklid, pouze zakázky řídíte.

Mzda:
Motivační složka mzdy na základě počtu přidělených zakázek. Zakázky Vám budou přiděleny. Nejedná se o obchodní činnost. Počet spravovaných objektů a zákazníků cca 11-20.

Náplň práce:
Řízení zakázek ostrahy a úklidu. Organizace práce, řízení zaměstnanců, komunikace se zákazníky. Samostatné personální a provozní řízení zakázek, koordinace týmů ostrahy a úklidu na přidělených zakázkách/objektech.

Nábor nových zaměstnanců a zajištění jejich proškolení. Pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek.

Požadujeme:
Manažerská praxe v oboru a zkušenost výhodou. Znalost práce na PC MS Office - Word, Excel, Outlook. Předem zaslat životopis s fotografií.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odborná školení, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavý motivační systém, ostatní služební výhody a bonusy, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, přátelský kolektiv
Výhodou
manažerská praxe v uvedeném oboru, vedení kolektivu, zkušenosti s náborem pracovníků (HR), znalost přípravy podkladů pro mzdy , předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře
Mzdové rozpětí: 32000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme: Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Samostatnost,Loajalitu,Samostatnost v rozhodování,Aktivní ŘP, ochotu cestovat,Osobnost, která je schopná samostatně rozhodovat a plnit zadané úkoly,Dobré komunikační dovednosti,Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou),Odolnost vůči stresu,Vztah k práci s lidmi,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Královéhradecký kraj
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    52 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Královéhradecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Královéhradecký kraj ve městě Královéhradecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.