Z DOMOVA
Fullstack Engineer (.Net se znalostí Typescript a React) pro německou společnost - FULL REMOTE

Pro jednu z předních evropských firem v oblasti výroby a distribuce stavebních materiálů hledáme Fullstack developera, který ovládá .Net i React a nedělá mu problém pracovat v mezinárodním týmu na dálku.

Náplň práce:

  • Spolupráce s cross-funkčními týmy na tvorbě vysoce kvalitních webových aplikací
  • Psaní čistého, udržitelného a testovatelného kódu (unit, integration a E2E testing)
  • Návrh a implementace RESTful API
  • Zajištění dodržování standardů kódování a osvědčených postupů
  • Kontrola kódu

Potřebné znalosti a zkušenosti:

  • Nejméně 4 roky zkušeností s tvorbou větších softwarových aplikací
  • Velmi dobrá znalost a praktické zkušenosti s nejnovějšími verzemi C# a .Net Core
  • Dobrá znalost a zkušenosti s Typescript a React
  • Znalost Azure
  • Alespoň základní znalost React Native
  • Základní znalost Docker a Kubernetes
  • Zkušenosti s testovacími frameworky a osvědčenými postupy (unit, integration a E2E testing)
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo příbuzném oboru (jako je např. matematika, fyzika, inženýrství atd.)

Výhodou:

  • Zkušenosti se Cypress, Selenium nebo jinými testovacími rámci E2E
  • Zkušenosti s Webpack, Rollup, Vite nebo jinými nástroji
  • Zkušenosti se správou CI/CD pipelines a udržováním postupů DevOps v rámci týmu

Jaké jsou benefity?

  • Možnost full remote spolupráce
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Školení, workshopy a kurzy včetně certifikací
  • Masáže na pracovišti (Praha 5) – 45 min za 100 Kč
  • Zdravá bedýnka na pracovišti (Praha 5)
  • Volný vstup do ZOO – možné až 4 vstupy
  • Firemní akce – cca 4 za rok

Proč si vybrat tuto nabídku?

Stanete se součástí firmy, kde sdílejí společné vize a hodnoty a vzájemně se podporují. Razí cestu respektu vůči talentu a možnost využívat své silné stránky každý den. Vyznávají lidské morální hodnoty, které jsou o etickém chování se k sobě, bez ohledu k hierarchii firmy.

Hledáme

  • .Net
  • .Net Core
  • React
  • Typescript
  • Tvorba větších softwarových aplikací
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Znalost React Native
  • Schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • Komunikativnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Samostatnost
  • Týmový hráč
  • Loajalita
  • Anglicky - plynule
  • Úroveň: Senior
  • Praxe: 5 let
  • Vzdělání
  • Vzdělání

Výhodou

  • Správa CI/CD pipelines
  • Udržování postupů DevOps
  • Selenium
  • Cypress
  • Webpack
  • Rollup
  • Vite

Detaily o pracovním místě:
Firma: Apsaz Consulting a.s.
Lokalita:
Z DOMOVA
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Fullstack Engineer (.Net se znalostí Typescript a React) pro německou společnost - FULL REMOTE
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 000 - 165 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů