Provozní záměčník (m,ž) přímo do kmene, mzda od 35 000 Kč

Ostrava

Požadavky: Hledáte stabilní zaměstnání s velmi dobrým finančním ohodnocením, snadnou dopravní dostupností a možností se dále rozvíjet?

Do týmu údržby hledáme zámečníka, který má zkušenosti s opravami strojních zařízení.

3 směnný provoz (R, O, N)

náplň práce:

* odstraňování poruch na strojních zařízeních

* realizace plánu preventivní údržby

* výroba a příprava náhradních dílů

* provádění generálních a středních oprav

* řešení požadavků výrobního provozu

co vám nabídneme :

* plat nad průměrem regionu 30000 až 36 000 Kč

* pěsíční prémie

* docházkový bonus

* příplatky za rizika spojené s pracovní pozicí

* příplatky za směnný režim

* příplatky za bezúrazový provoz

* 13. a 14. plat, každoroční plošné i individuální navyšování mezd

* 25 dnů dovolené

* příspěvky na životní a penzijní pojištění

* program Benefit Plus, roční příspěvek na sport, léky kulturu

* benefit ELA - anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie

* karta Multi sport

* uaškolení, profesní vzdělávání, vstřícné jednání

* závodní dotované stravování včetně kantýny

* příspěvky na tábory dětí

* bezplatné nápoje v horkých dnech

* zvýhodněné balíčky od T-mobile pro zaměstnance a rodinné příslušníky

co od vás očekáváme :

* praxi alespoň 2 roky v oboru údržby

* znalost z oblasti pneumatiky, hydrauliky a strojní mechaniky - čtení výkres. dokumentace

* výuční list v technickém oboru

* technické myšlení, samostatnost a flexibilitu při řešení problémů

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Provozní záměčník (m,ž) přímo do kmene, mzda od 35 000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč/měsíc - 40 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní záměčník (m,ž) přímo do kmene, mzda od 35 000 Kč ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.