Hledáme posilu do našeho týmu na pozici OPERÁTOR PCO/ DISPEČER.

Ostrava

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu v ČESKÉ OCHRANNÉ SLUŽBĚ, a.s.!

Pokud hledáte smysluplnou a stabilní práci ve společnosti, která klade důraz na ochranu osob a majetku, jste na správném místě.

Proč pracovat u nás?

Stabilní zaměstnání: Nabízíme vám hlavní pracovní poměr, kde budete mít jistotu a bezpečí.

Příjemné pracovní prostředí: Přidejte se k našemu přátelskému a podporujícímu týmu. Navíc jsme nedávno provedli rekonstrukci dispečinku, takže se můžete těšit na novou pracovní místnost, která je klimatizována, přehledná a vybavena nejnovějšími přístroji.

Podpora a rozvoj: Poskytneme vám veškeré potřebné zaškolení, abyste mohli excelovat ve své nové roli.

Dobré platové ohodnocení: Odměňujeme naše zaměstnance spravedlivě a s možností příplatků ve formě prémií.

Místo práce v Ostravě: Nabízíme pracovní místo v lokaci s dobrou dostupností, která umožňuje snadný přístup z různých částí města i okolí.

Co od vás očekáváme?

Čistý trestní rejstřík: Bezúhonnost je pro nás klíčová.

Znalost monitorovacího softwaru Jablonet: Výhodou, ale ne podmínkou – vše vás naučíme!

Uživatelské znalosti práce na PC: Jste obeznámeni s MS Office a Excel? To je přesně to, co potřebujeme.

Komunikativní a organizační schopnosti: Hledáme někoho s dobrou schopností komunikace a organizace.

Vstřícnost a týmový duch: Jste přátelský, pečlivý a spolehlivý? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

Střežení a dohled: Buďte očima naší společnosti při monitorování objektů.

Komunikace a administrativa: Budete klíčovým spojením mezi námi a našimi zákazníky.

Pokud se cítíte být správným kandidátem pro tuto pozici, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: nebo nás kontaktujte telefonicky na .

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost stát se důležitou součástí našeho týmu!

Detaily o pracovním místě:
Firma: ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Hledáme posilu do našeho týmu na pozici OPERÁTOR PCO/ DISPEČER.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    1399 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme posilu do našeho týmu na pozici OPERÁTOR PCO/ DISPEČER. ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s. ještě dnes.