Provozní technik v zahradnickém centru

Olomouc

Zahradnické centrum Florcenter Olomouc

Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Náplň práce:

• pomoc při zajištění materiálu a služeb pro údržbu skleníků a budov

• řízení kolektivu 5-ti údržbářů - zadávání a kontrola vykonané práce

• zajištění agendy hlášení pro statistický úřad, vyprodukovaných odpadů, odběry vod, spotřeby paliv, pravidelné revize, BOZP+PO apod.

• zajištění kontroly chodu kotelny a automatiky řízení klimatu skleníků

Nabídka: • práci na HPP - jednosměnný provoz / 8 hodin

• zajímavá pestrá tvůrčí práce

• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy

• férové pracovní podmínky

• firemní benefity

• možnost profesního růstu

• motivující finanční ohodnocení

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Pro bližší informace volejte na tel.: - Ing. Jiří Komzák.

Platnost inzerátu končí 29. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • řidičský průkaz sk. B

• spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

• schopnost organizace práce

• znalost prací v údržbě - vodo-instalo, zámečnické práce, elektroúdržba, automatika…

• elektro zkušenosti, případně osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb.)

Výhodou:

• práce s vysokozdvižným vozíkem

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Provozní technik v zahradnickém centru
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní technik v zahradnickém centru ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.