Produktový/á specialista/ka - konzultant/konzultantka spisové služby

Česká Lípa, Nový Bor
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Zvláštní prémie (měsíční, čtvrtletní a roční prémie)
    - Jiné výhody (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování,životní/penzijní připojištění)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (MS Office)
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (aktivní řidič/ka)
  • Nabízená mzda: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na veřejnou správu, není podmínkou).
- Předpokládáme základní znalosti v oblasti spisové služby.
- Znalost práce s PC a MS Office.
- Dobré komunikativní schopnosti a vystupování.
- Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič).
- Trestní bezúhonnost.
- Časová flexibilita, schopnost učit se, ochota cestovat.
- Vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě.
- Aktivní a zodpovědný přístup, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.
- Logické a analytické myšlení.
Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační a implementační činnosti zaměřené na oblast vedení spisové služby v prostředí veřejné správy vč. související problematiky (elektronické podpisy, elektronická komunikace, konverze dokumentů, …). Mezi další činnosti patří ověřování funkčnosti produktů, tvorba dokumentace, zpracování nabídek. Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace.
Co Vám nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu, umožňující odborný i osobní růst.
- Dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (nástupní
mzda 28.000 – 35.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní, roční prémie).
- Pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců).
- Možnost částečné práce z domova.
- Mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook.
- Příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců).
- Příspěvek na stravování zaměstnanců.
- Zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců.
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Profesně strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu nebo poštou na
níže uvedenou adresu. K životopisu připojte zejména vyjádření k výše uvedeným požadavkům
a kontaktní údaje pro písemný, elektronický a telefonický styk. Do předmětu emailu nebo záhlaví
dopisu uveďte „produktový specialista - spisová služba“. Vybraní uchazeči budou vyzváni
k osobnímu jednání.
Společnost prohlašuje, že všechny zaslané materiály budou zpracovány a použity výhradně za účelem výběru a náboru uchazečů o zaměstnaní ve společnosti. Poskytnuté materiály budou zpracovávány do ukončení výběrového řízení.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny na webových stránkách společnosti HAiDA s.r.o. https://www.haida.cz/spolecnost/zpracovani-osobnich-udaju-gdpr

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: HAiDA s.r.o.
Lokalita: Nový Bor
Pracovní pozice: Produktový/á specialista/ka - konzultant/konzultantka spisové služby
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    83 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nový Bor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Produktový/á specialista/ka - konzultant/konzultantka spisové služby ve městě Nový Bor? Pošlete svůj životopis firmě HAiDA s.r.o. ještě dnes.