Brigády Nový Bor

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v obchodě - pokladní (A7590)
Česká Lípa, Česká Lípa

Hofmann Wizard s.r.o.

Brigáda v obchodě - pokladní (Ref. č.: A7590)
Česká Lípa

HOFMANN WIZARD s.r.o. | Přidáno: 25. 11. 2022

BRIGÁDA Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
Česká Lípa

Ondřej Kostelka | 2 Kč - 5 Kč | Přidáno: 17. 7. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Nový Bor - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 6 aktuálních nabídek brigád v městě Nový Bor. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Nový Bor a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Nový Bor? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od AC Jobs, s.r.o. a poté Vězeňská služba České republiky, KV Final Ralsko s.r.o..

Nový Bor má 11 699 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Nový Bor se nachází Česká Lípa (357 nabídek brigády), Nový Bor (453), Mimoň (480) a Česká Kamenice (676).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.