Prodejce nových vozů PEUGEOT - obchodní poradce OSTRAVA

Ostrava

O nás

Auto Tichý s.r.o., autorizovaný prodejce + servis vozidel KIA, PEUGEOT, FORD, DONGFENG, VOYAH a autorizovaný servis vozidel CITROËN v Ostravě a Havířově.

Náplň práce:

  • Nabídnutí nejvýhodnějšího řešení zákazníkovi
  • Tvorba konfigurací/cenových nabídek vozidel
  • Kalkulace financování, pojištění, servisních smluv, příslušenství a ostatních služeb
  • Realizace zkušebních jízd
  • Úspěšná sjednání a realizace obchodů od A-Z
  • Špičková péče o stávající klienty včetně vedení a aktualizace CRM databáze
  • Spolupráce s ostatními kolegy (servis, půjčovna, autobazar, účtárna)
  • Spolupráce na přípravě, tvorbě a realizaci marketingových aktivit
  • Pravidelný report

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky získané v uplynulých 5 letech
  • Profesionální vystupování, obchodní, vyjednávací a prezentační schopnosti
  • Znalost MS Office, výhodou znalost RAYNET, INSiDE, SOFTapp DMS Salon + Klient
  • Ochotu učit se novým věcem, pozitivní myšlení, týmového hráče
  • Zodpovědnost, spolehlivost, poctivost, lidskost
  • Čistý trestní rejstřík
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání v TOP a stabilní společnosti s jasnou vizí
  • Zvýhodněné ceny při nákupu produktů a služeb
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský tým
  • Férové finanční ohodnocení dle výkonu
  • Moderní služební vůz
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravu
  • Po 1. roce 3 dny Sick days

Benefity

  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Auto Tichý s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Prodejce nových vozů PEUGEOT - obchodní poradce OSTRAVA
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 60.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodejce nových vozů PEUGEOT - obchodní poradce OSTRAVA ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Auto Tichý s.r.o. ještě dnes.