Prodavač/ka - pokladní Sinsay AVENTIN Jihlava

Jihlava

O nás

LPP je módní společnost, která má více než 30 let zkušeností v oděvním průmyslu.

V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Naše produkty jsou dostupné v téměř 40 zemích světa - konkrétně Evropa, Africa a Asie. Síť prodejen tvoří víc než 1800 poboček, které zaměstnávají více jak 21.000 lidí po celém světe. Z toho 20 let působíme i v České republice. Dnes máme síť více jak 100 prodejen v ČR a zaměstnáváme zde přes 900 lidí. A neustále rosteme!

Pro naší prodejnu Sinsay Aventin Jihlava hledáme kolegy/kolegyně na pozici Prodavač/ka pokladní.

Tvoje náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky.
  • Prodej.
  • Starost o úklid prodejny.
  • Práce na pokladně.

Co od Tebe očekáváme:

  • Že máš rád/a módu a víš co se nosí.
  • Rád/a se učíš nové věci.
  • Chceš pracovat a pracuješ rád/a.
  • Jsi týmový hráč.
  • Jsi časově flexibilní a nevadí Ti nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.
  • Zkušenosti s prodejem oděvů pro Tebe bude výhodou.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Bonus nad rámec základní mzdy.
  • Propracovaný zaškolovací Start Up program, po kterém Tě jen tak něco nezaskočí.
  • Zaměstnaneckou slevu na nákupy v našich obchodech i eshopech – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
  • Stravenkový paušál, který se vyplácí do mzdy.
  • Relax Days - až 5 dnů nad rámec dovolené.
  • Dress Code, takže si nemusíš lámat hlavu s outfitem do práce.
  • Dárek k narozeninám.
  • Drobné občerstvení v podobě dobré kávy nebo teplého čaje.
  • K vyplavení endorfinů nebo jen relaxu kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu.
  • Pravidelná interní a externí školení, která Ti pomohou najít novou inspiraci a přitom zůstat "v obraze".
  • Možnost karierního růstu například na Vedoucí oddělení.

Pokud věříš, že i Ty budeš významnou posilou pro náš tým, budeme rádi, pokud se rozhodneš společně s námi vyjít vstříc budoucím úspěchům.

Pošli nám svůj životopis a my se Ti ozveme.

Těšíme se na Tebe!

HR tým LPP

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: LPP Czech Republic, s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Prodavač/ka - pokladní Sinsay AVENTIN Jihlava
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodavač/ka - pokladní Sinsay AVENTIN Jihlava ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě LPP Czech Republic, s.r.o. ještě dnes.