Nákupčí ?

Zlín

Kdo jsme my?

Vaše energie do sportu. Na online trhu působíme již více než 12 let a v našem portfoliu nechybí takoví giganti sportovního odvětví jako Nike, Asics, adidas, Puma  či Under Armour. Hledáme spolehlivého kolegu či kolegyni, týmové hráče, který by zastal pozici Asistent/ka nákupu.

Co bude Vaším úkolem

  • Objednávání chybějících produktů od dodavatelů (na denní bázi)
  • Sledování konkurence vč. reportingu
  • Výběru sortimentu (předobjednávky do výroby)
  • Podpora firemní/týmových zakázek (nabídky, zajištění zboží, aj.)
  • Realizace eventů

Jakého hledáme nového kolegu

  • Se zkušeností na pozici nákupu, ideálně v oblasti sportovního vybavení.
  • S obchodním myšlením, asertivním vystupováním a profesionálním přístupem.
  • Se znalostí českého a anglického jazyka (slovem i písmem).
  • S iniciativním myšlením, samostatností a schopností zorganizovat si práci i čas.
  • S pozitivním přístupem k řešení náhlých situací.
  • Kolegu, který nemá strach se sám rozhodnout a reagovat.

Jaká je naše nabídka?

  • Příjemné pracovní prostředí v nových prostorách a sportovně založeném kolektivu.
  • Práce na živnostenský list.
  • Možnost odměn za pracovní nasazení a řádné plnění úkolů.
  • Vánoční prémie.
  • Zaměstnanecké slevy, budget na odběr zboží pro vlastní potřebu.
  • Školení hrazená firmou, příležitost k dalšímu pracovnímu rozvoji.

Zájemci prosím zasílejte své životopisy s fotkou na adresu: *****@*************

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Možnost home office
  • Firemní akce
  • Výrobky a služby se slevou
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: MAV Trading s.r.o.
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: Nákupčí ?
Směnnost práce Plný úvazek, IČO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nákupčí ? ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě MAV Trading s.r.o. ještě dnes.