Policista/ka - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000 Kč

Praha

Krajské ředitelství Policie hl. m. Prahy hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi dopravního, cizineckého a pořádkového policisty

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách
  • Ochrana osob a majetku
  • Hlídková činnost a kontrola osob
  • Výkon činnosti v prvosledových hlídkách
  • Zajišťování pořádku na velkých sportovních a kulturních akcích
  • Eskortní činnost nebezpečných pachatelů
  • Zasahování na místech mimořádných událostí
  • Kontrola nelegálně pobývajících a pracujících cizinců na území Prahy
  • Shengenské pátrání po migrantech převážených ve skrytu dodávek a kamionů
  • Vyhošťování cizinců na vnější hranice České republiky
  • Výkon služby dopravní policie na moderních motocyklech
  • Kontrola řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel
  • Podílení se na zajišťování ochrany a ozbrojených doprovodů prezidenta České republiky
  • Šetření dopravních nehod

Požadujeme :

  • Občanství České republiky
  • Věk 18 let
  • Bezúhonnost
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu
  • Práci ve směnném (8,12,24 hodinové směny) a nesměnném provozu
  • Možnost získání řidičského oprávnění pro skupiny A, D1, D
  • Výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu
  • Výcvik k řízení speciálních vozidel určených k opatření na státních hranicích
  • Výcvik střelby z pistole, samopalu, brokovnice nebo použití taseru
  • Školení na odhalování padělaných dokladů
  • Školení znalostí pro boj s organizovanou nelegální migrací
  • Volný vstup do moderně vybavených posiloven
  • Možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání
  • Náborový příspěvek 150.000,–Kč
  • Pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 13 let zdarma
  • Odchodné a výsluhový příspěvek
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bezúročná půjčka

SLUŽEBNÍ POMĚR (výhody a benefity dle zákona o služebním poměru)

  • po dobu přípravy na výkon služby příjem 25.720 Kč
  • po nástupu do výkonu služby 33.590 Kč
  • po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Policista/ka - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Policista/ka - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000 Kč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy ještě dnes.