Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie

Brno-venkov

Požadavky: Ředitelství služby cizinecké policie Oddělení mobilní jednotky Brno, se sídlem v Zastávce u Brna, přijme na volné pracovní pozice nové kolegyně a kolegy. Nabízíme zaměstnání ve služebním poměru příslušníka Policie ČR dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.

Pracovní náplň nabízených volných míst:

ochrana vnitřní i vnější schengenské hranice

hraniční kontrola osob

práce v oblasti nelegální migrace

udržování veřejného pořádku

práce s moderní technikou

plnění závazků ČR v souvislosti s ochranou hranic

podpora ostatních útvarů Policie ČR

Požadujeme:

úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

čistý rejstřík trestů

časová flexibilita

fyzická, zdravotní a osobní způsobilost

občan ČR starší18 let

Nabízíme:

během ZOP: 30.070Kč

po ukončení ZOP: 34.600 Kč

6 týdnů dovolené

3. TT a 4. TT

příspěvek na penzijní připojištění

moderní výzbroj a výstroj

bezúročná půjčka na bydlení

možnost jazykového vzdělávání

možnost vyslání do zahraničních misí

příspěvek na dovolenou

po 15 letech služby možnost 14ti denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku

Kontakt: npor. Mgr. Zdeněk Rejda, vedoucí oddělení, tel.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Brno-venkov
Pracovní pozice: Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 070 Kč - 34 600 Kč
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno-venkov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie ve městě Brno-venkov? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.