Plánovač zakázkové výroby, i junior, flexi prac. doba #Cjq1Z

Brno

Náplň práce:
Máte alespoň kratší zkušenost s plánováním zakázkové výroby a hledáte novou výzvu? Hledáte pozici s možností dalšího vzdělávání a růstu, flexibilní pracovní dobou a dalšími zajímavými benefity? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat, do přátelského týmu čisté výroby hledáme plánovače - juniora i seniora!

A co bude Vaším úkolem?
- Samostatné plánování a kontrola výrobního procesu (časem zastupitelnost za vedoucího plánování v době jeho nepřítomnosti) – týdenní plánování
- Zajišťování včasných dodávek materiálu do výroby
- Nastavování priorit pro výrobu s ohledem na požadavky zákazníka
- Kontrola plnění výrobních termínů
- Práce s Excel, ERP systémem (Helios Green - znalost není podmínkou)

Nabízíme:
- Motivující mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Flexibilní pracovní dobu (pevně 9-14 h)
- 25 dní dovolené
- Stravenkový paušál
- Možnost občasného HO dle domluvy
- Příspěvek na MultiSport kartu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Slevu 50 % na firemní výrobky
- Odměny za pracovní a životní výročí
- Mobilní telefon, notebook
- Pestrou a zajímavou náplň práce
- Zázemí stabilní české společnosti, možnost rozvoje
- Zajištění pitného režimu je samozřejmostí

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání
- Alespoň 0,5 roku - 1 rok praxe na obdobné pozici
- Zkušenost ze zakázkové výroby
- Zodpovědný přístup k práci, analytické myšlení
- Dobrou znalost práce v excelu - kontingenční tabulky, svyhledat, apod.....

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Plánovač zakázkové výroby, i junior, flexi prac. doba #Cjq1Z
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 42 000 Kč - 42 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač zakázkové výroby, i junior, flexi prac. doba #Cjq1Z ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.