Ostraha logistického areálu v Řeporyjích, odměny, DPP/HPP

Praha-Řeporyje

Hledáme nové zaměstnance na ostrahu vrátnice/recepce!

  • nástup jak na DPP tak na HPP, zálohy týdně, peníze v hotovosti či na účet
  • směny se dají plánovat s manažerem dle dohody
  • 12ti hodinové směny - denní, noční 6-18/18-6
  • Vše je u nás na domluvě :-)

Náplň práce:

  • kontrola vstupu a výstupu zaměstnanců
  • kontrola vjezdu a výjezdu vozidel
  • pochůzková kontrolní činnost

Požadujeme:

  • minimální věk od 18 let
  • výpis rejstříku trestů, zodpovědnost
  • fyzickou zdatnost
  • Nabízíme:
  • Práce na DPP či HPP
  • Sazba na hodinu od 130Kč/h
  • Možnost týdenních záloh
  • Firemní oblečení
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADESTRA security, spol. s r.o.
Lokalita: Praha-Řeporyje
Pracovní pozice: Ostraha logistického areálu v Řeporyjích, odměny, DPP/HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha-Řeporyje - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ostraha logistického areálu v Řeporyjích, odměny, DPP/HPP ve městě Praha-Řeporyje? Pošlete svůj životopis firmě ADESTRA security, spol. s r.o. ještě dnes.