Obsluha v Café Savoy

Praha

O nás

Café Savoy. Přes den rušná kavárna, večer poklidná restaurace s nezaměnitelnou prvorepublikovou atmosférou.

Hosté u nás začínají den bohatou snídaní, u oběda se setkávají na obchodních jednáních, odpoledne zažívají u kávy atmosféru vídeňských kaváren a večer zpomalí při unikátním jídle a sklence vína. Na talíři hosté objevují sezónní českou kuchyni se špetkou francouzského vlivu.

Naše cukrárna je plná zákusků a dortů. Pracujeme s výběrovou kávou. Svět už si nedokážeme představit bez čerstvých surovin od malých a prověřených dodavatelů. Host je pro nás na prvním místě a s jídlem mu rádi nosíme i jeho příběh.

Panuje u nás sice spíš slavnostnější atmosféra, ale pořád chceme, aby se tady hosté cítili uvolněně a příjemně – bílé rukavičky navlékáme jen na krájení pečiva. Na práci u nás není nikdo sám, jsme jeden tým, který si navzájem pomáhá, a rádi ti cokoliv vysvětlíme. Dovednosti číšnického řemesla se ti ale budou hodit, stejně jako angličtina, díky které můžeme obsluhovat i zahraniční hosty. Práce nás baví a nejsme žádní suchaři. Hodně se smějeme a trávíme spolu čas i po práci.

Pojď ho tvořit s námi!

Náplň práce:

  • Jako číšník/servírka v Café Savoy budeš ladně proplouvat po place mezi našimi hosty, plnit jim přání a snažit se, aby odcházeli s co nejhezčím zážitkem a rádi se k nám vraceli.

Co od Vás očekáváme:

  • Na práci u nás není nikdo sám, jsme jeden tým, který si navzájem pomáhá.
  • Rádi ti cokoliv vysvětlíme.
  • Dovednosti číšnického řemesla se ti ale budou hodit, stejně jako angličtina, díky které můžeme obsluhovat i zahraniční hosty.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možná se ti bude líbit i to, že si v měsíci směny u nás můžeš poskládat podle potřeb a mzda ti na účet přijde vždycky včas.
  • O hladu během směny nezůstaneš a dobré jídlo můžeš vysportovat s Multisport kartou, na kterou ti přispějeme.
  • Pro ty, kteří se chtějí posouvat nabízí Ambiente mnoho možností ke vzdělávání a rozvoji.
  • Práce nás baví a nejsme žádní suchaři. Hodně se smějeme a trávíme spolu čas i po práci.
  • Jezdíme na společné teambuildingy a pravidelně chodíme společně kontrolovat kunkurenci (hlavně na pivo :o).
  • Pomáhá nám v tom i sleva na jídlo a pití v ostatních restauracích rodiny Ambiente, které jsme členem
  • Pro ty, kteří se chtějí posouvat, nabízí Ambiente mnoho možností ke vzdělávání a rozvoji

Jsme tu pro tebe!

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Cafetrade, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obsluha v Café Savoy
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45.000 – 48.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha v Café Savoy ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Cafetrade, s.r.o. ještě dnes.