Obsluha technologického zařízení na vykládku a dopravu biomasy - MB

Mladá Boleslav

Největší česká, úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., zabývající se úklidovou či příbuznou činností, a to zejména ve výrobních halách, hledá nové - plnoleté zaměstnance na pozici:

Pracovníka obsluhy technologického zařízení na vykládku a dopravu biomasy

Místo výkonu práce: Škoda Auto Mladá Boleslav

Náplň práce: kontrola kvality a přejímka dodávek biomasy a štěpky, měření vlhkosti a sypké hmotnosti, odběr vzorků, provádění záznamů o zjištěných skutečnostech v programu Excel a další činnosti spjaté s danou pozicí....

Požadavky:

  • min. vyučen ve strojírenském oboru
  • pracovní nasazení u technologických činností
  • základní znalost práce na PC (Excel)
  • komunikace v českém jazyce slovem i písmem
  • časová flexibilita

Směnnost: nepřetržitý provoz ve 12 hod. směnách - střídání krátký/dlouhý týden

Nabízíme:

  • Mzda dle domluvy s provozním manažerem
  • stravenky
  • a další benefity, které sdělíme u osobního pohovoru

Nástup: od 1.1.2024

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní CV, nebo volejte pro případné dotazy.

  • tel: 734 360 289 - Radek Lahoda
  • email:

Předem děkujeme za Vaše reakce....

Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: Obsluha technologického zařízení na vykládku a dopravu biomasy - MB
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    193 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha technologického zařízení na vykládku a dopravu biomasy - MB ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.