OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ FIRMY - PLAT+PROVIZE

Moravskoslezský kraj

Jste již zkušeným bardem na poli obchodním a navíc máte zálibu v autech? Neholdujete velkým výrobám, ale bavila by Vás spolupráce v rodinné firmě, která se zabývá zakázkovou výrobou speciálních nástaveb, které činí nejenom jízdu komfortní? Právě hledáme komunikativního kolegu s ostrými lokty, odhodlaného zaštítit naše obchodní oddělení a držet prst na jeho tepu!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Stanete se hlavním průvodcem našeho produktu
  • Dostanete do péče stávající i budoucí zákazníky a odběratele
  • Alfou omegou bude průzkum trhu, akvizice, tvorba nabídek, smluv a vedení obchodních jednání
  • Účastníte se veletrhů
  • Vedete pečlivou dokumentaci a evidenci, reporty
  • Sám si nastavíte pracovní tempo a strategii - meze a mantinely se nekladou
  • Budete cestovat nejen po ČR/SR ale i po státech EU a klidně i dál - podle chuti!

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání SOU/SŠ, VOŠ - bez zaměření
  • Předchozí zkušenost na pozici obchodního zástupce
  • Oceňujeme ochotu stále na sobě pracovat
  • Komunikační, argumentační, analytické a organizační schopnosti
  • AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič - služební cesty

CO NABÍZÍME?

  • Nástupní mzda od 40.000 Kč/ podle zkušeností
  • Osobní ohodnocení
  • Obchodní prémie
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na ošacení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Možnost homeoffice i REMOTE
  • Služební vůz
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na penzijko
  • Stravenky
  • Stabilní a pohodlné zázemí malého, ale prosperujícího podniku
  • Místo výkonu: Hranice

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Odvětví práce: Obchod/Nákup/Logistika
Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ FIRMY - PLAT+PROVIZE
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Moravskoslezský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ FIRMY - PLAT+PROVIZE ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Moravskoslezský kraj - Obchod/Nákup/Logistika