Obchodní manažer pro průmyslové aplikace

Hradec Králové

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, automatizační a inženýrskou společnost, působící zejména v potravinářském průmyslu, hledáme Obchodního manažera pro průmyslové aplikace.

Náplň práce:

* Vyhledávání nových obchodních příležitostí

* Péče o stávající zákazníky

* Samostatné vedení obchodních případů (od nabídky až po uzavření smlouvy)

* Řízení realizačních týmů

* Průběžné vzdělávání v oboru

* Spolupráce na marketingové prezentaci společnosti

Požadujeme:

* Obchodní dovednosti v technických oborech

* Komunikativní znalost anglického jazyka

* Vzdělání – SŠ/VŠ

* Dobré komunikační schopnosti a dovednosti

* Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

* Schopnost práce samostatně i v týmu

* ŘP sk. B

Výhodou:

* Zkušenost s realizacemi zakázek v průmyslu

Nabízíme:

* Perspektivní a samostatnou práci ve stabilní české firmě

* Jistotu profesního a osobního růstu

* Práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí

* Ohodnocení dle kvality odvedené práce

* Pravidelná odborná školení

* Příspěvky na stravování, penzijní/životní pojištění, příspěvky volnočasové aktivity, telefon

* Dovolená 5 týdnů

* Věrnostní odměny

* Pružná pracovní doba

* Jazykové kurzy přímo ve firmě

* Nápojový servis

* Firemní akce

* Služební auto i pro soukromé účely

* Krytý parking i pro soukromá vozidla, kolárna

* Pracovní prostředí – kancelář, možný i flexibilní „home office“

* Možnost nástupu – ihned

* Místo výkonu práce – Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Obchodní manažer pro průmyslové aplikace
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer pro průmyslové aplikace ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.