VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU

Královéhradecký kraj, Hradec Králové

POPIS POZICE:
Přidejte se k našemu týmu!

Hledáme vedoucí obchodního týmu zaměřeného na prodej B2B. Staňte se součástí perspektivní společnosti v oblasti služeb. Nabízíme atraktivní produkt, díky kterému budete mít možnost rozvíjet dlouhodobou spolupráci se svěřenými klienty ve Vašem regionu.

Vedení, rozvoj a motivace podřízených jsou tvé silné stránky? Máš zkušenost z B2B a porozhlížíš se aktuálně po nové pracovní výzvě?

V tom případě pošli svůj životopis a my se ti obratem ozveme!

Co tě na pozici čeká a nemine:

- Vedení obchodního týmu
- Výběr nováčků do svého týmu
- Osobní rozvoj konzultantů
- Odpovědnost za plnění osobních i týmových cílů
- Tvorba reportů, správa CRM, administrativa
- Vedení týmových porad

BENEFITY:
- Celkem 25 dní dovolené + za každý odpracovaný rok den volna navíc
- 3 sick/wellness days a narozeninový den volna
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Multisport karta
- Příspěvek na penzijní připojištění až 24 000 Kč/rok
- Příspěvek na stravování (stravenková karta)
- Individální vzdělávací plán
- Sportovní a teambuildingové akce
- Příjemné pracovní prostředí
- Zvýhodněné SIM karty
- Zvýhodněné tankovací karty pro soukromé užití
- Občerstvení v kanceláři a další zajímavé benefity

POŽADAVKY:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B1
- Zkušenosti s B2B nebo KAM
- Zkušenost s vedením týmu
- Analytické schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Hradec Králové
Odvětví práce: Manažer prodejního týmu
Pracovní pozice: VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Manažer prodejního týmu