Kurýr Bolt Food (Hradec Králové)

Hradec Králové

Informace
Co vás čeká

Budete doručovat jídla z nejoblíbenějších restaurací. Můžete doručovat na kole, elektrické koloběžce, autem nebo na motorce. Práce nabízí naprostou časovou flexibilitu, do systému se můžete přihlásit kdykoliv stisknutím tlačítka v aplikaci. Nejsou žádné limity na počet odvezených objednávek nebo hodin. Žádný šéf na vás nebude tlačit, kdy máte jezdit, jste pánem svého času. Kurýrní služby jsou trendem poslední doby, svezte se na vlně progresu moderního odvětví, vaše hodinová mzda se přehoupne přes 200 Kč. Peníze vyplácíme každý týden.

Jak práce probíhá

Kurýr doručuje na základě pokynů aplikace. Algoritmus přiřazuje objednávky kurýrům nejblíže restauraci, kteří ji mohou přijmout nebo odmítnout. Následně směřují do restaurace, kde na ně čeká připravená objednávka a dle pokynů aplikace ji doručují zákazníkovi. Vše je od zázazníka placené platební kartou v aplikaci, kurýři nepracují s hotovostí, ani neřeší případné problémy a reklamace. Jen převezmete objednávku a doručíte, zbytek zařídí podpora. Po doručení v aplikaci ihned vidíte odměnu za danou objednávku.

Kdy musíte jezdit

Záleží plně na vás. Směny nejsou a neplánují se žádné časy dopředu. Kurýři kdykoliv mohou naskočit a rozvážet. Když chtějí skončit, stačí se jen odhlásit z aplikace a jedete domů. Někdo jezdí jednou za týden, měsíc a jiný doručuje každý den.
Co od vás očekáváme
- chuť pracovat, úsměv a schopnost komunikovat se zákazníky

- profesionální a spolehlivé jednání, slušnost

- mobilní telefon s daty a vlastní dopravní prostředek
Co vám nabízíme
- neomezený výdělek

- výplata každý týden

- naprostá časová flexibilita

- možnost spolupráce na DPP nebo IČO

- slevy na PHM, neomezený mobilní tarif, pronájem vozidel a elektrických skútrů

- férové a transparentní jednání

Nástup možný ihned.

Detaily o pracovním místě:
Firma: LKMV Services, s.r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Kurýr Bolt Food (Hradec Králové)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 200 Kč - 300 Kč
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kurýr Bolt Food (Hradec Králové) ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě LKMV Services, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Manuální

Hledáte brigády v Hradec Králové? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.