Obchodní konzultant B2B pro bezpečnost IT (JUNIOR)

Praha

Zajímá tě počítačová a síťová bezpečnost? Chceš se stát jedničkou v této oblasti? Chceš být uznávaným členem týmu, a nejen položkou ve firemní hierarchii? Upřednostňuješ možnost realizovat své nápady v našem oboru?

Přidej se k nám a buď členem TOP5 české společnosti specializované na oblast security VAD/B2B.

Popis pozice

  • Nepřímý prodej produktů a služeb v oblasti bezpečnosti IT
  • jednání s potenciálními i stávajícími obchodními partnery
  • vyhledávání obchodních příležitostí, prezentace na konferencích a workshopech, školení partnerů, tvorba nabídek, příprava smluv
  • vyhledávání nových obchodních partnerů, jejich školení, spolupráce na obchodních případech partnerů (pre-sales support partnera jako např. prezentace, zajištění testování, koordinace případné podpory výrobce v rámci projektu, atd.)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti při přípravě projektů pro obchodní partnery, včetně návrhu řešení a tvorbě nových produktů a služeb
  • spolupráce se světovými leadery v oblasti IT bezpečnosti (např. Trellix, Sophos, Barracuda, Rapid7, LogRhythm a další.)

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B (praxe v řízení)
  • dobrou uživatelskou znalost PC: MS Office
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • obchodní duch a zájem o oblast IT (praxe není nutná, rádi tě zaškolíme)
  • flexibilní pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • znalost AJ (slovem i písmem na komunikativní úrovni)

Nabízíme

  • Fixní plat + výkonnostní bonusy bez horního limitu
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský rodinný kolektiv
  • pracovní notebook a technické vybavení pracoviště
  • služební telefon s placeným paušálem a s daty (paušál + data v rámci zvýhodněné ceny pro Vaše blízké)
  • možnost home office
  • dovolená + 3 dny sick days
  • příspěvek na stravování
  • týdenní kurzy angličtiny
  • příspěvek na kulturu a sport
  • příležitost stát se odborníkem v oblasti bezpečnosti IT
  • podpora a zaškolení od zkušených kolegů
  • účast na zahraničních konferencích
  • teambuildingy a firemní snídaně – zachováváme pohodovou firemní kulturu a rodinnou atmosféru
  • prostor pro iniciativní a tvořivou práci
  • interní i externí odborné vzdělávání
  • kancelář na pobočce v Praze (Freyova 27)
  • další zaměstnanecké výhody dle délky zaměstnaneckého vztahu a benefity pro stálé zaměstnance

Pokud tě inzerát zaujal a splňuješ výše uvedené požadavky, neváhej a zašli nám životopis a motivační dopis.

Těšíme se na tebe.

Detaily o pracovním místě:
Firma: COMGUARD a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodní konzultant B2B pro bezpečnost IT (JUNIOR)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní konzultant B2B pro bezpečnost IT (JUNIOR) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě COMGUARD a.s. ještě dnes.