Obchodně - technický zástupce, fix 40.000 Kč - 45.000 Kč + bonusy

Jihlava

Kdo jsme ?

Zabýváme se kompletní revitalizací rodinných a bytových domů. Naší hlavní pracovní náplní jsou: Fotovoltaika, Solární ohřev vody, Tepelná čerpadla, zateplení. Nejsme korporát, své zaměstnance známe a máme přátelský kolektiv.

Nemusíte se bát, že by Vaše odměna od začátku byla závislá na tom, kolik obchodů uzavřete. Podpoříme Vás. Hledáme parťáka do týmu, který doplní tým externích obchodních zástupců a bude se starat o přímé  Wattmont zákazníky. Hlavní náplní práce bude rozvíjet obchodní působení v oblasti bytových domů a firemních instalací (Fotovoltaika, Tepelná čerpadla, Solární ohřev vody, zateplení). Nedílnou součástí bude spolupráce s manažerem velkoobchodu pro nabízení našeho sortimentu zboží.

Náplň práce:

  • vyhledávat nové klienty a jejich následná akvizice od začátku až do konce
  • udržovat stávající portfolio vybraných zákazníků, obchodních partnerů
  • plánovat a realizovat schůzky
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti (hlavně v oblasti bytových domů a firem)
  • zastupovat firmu a prezentovat naše produkty
  • budovat vztahy s distributory, kteří mohou nabízet naše produkty
  • vytipovat vhodné veletrhy, účast na veletrzích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe z oblasti prodeje výhodou
  • zkušenosti s řízením menšího obchodního týmu výhodou
  • silné komunikační dovednosti
  • dobré organizační schopnosti
  • ovládání PC na na dobré úrovni
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, samostatnost, důvěryhodnost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení (fix 40.000 Kč -45.000Kč  +  % provize z prodeje)
  • možnost profesního a mzdového růstu,
  • zázemí v perspektivní a rozvíjející se firmě, přátelský kolektiv
  • notebook, mobil i další techniku
  • firemní automobil
  • příspěvek na stravování
  • slevy na produkty společnosti
  • vzdělávací kurzy
  • místo výkonu práce: Jihlava

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Ekonomika - obchodní zástupce

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Vlastní organizace práce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Wattmont PRO s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Obchodně - technický zástupce, fix 40.000 Kč - 45.000 Kč + bonusy
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodně - technický zástupce, fix 40.000 Kč - 45.000 Kč + bonusy ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Wattmont PRO s.r.o. ještě dnes.