MONTÁŽNÍ PRÁCE | Bez nočních a volné víkendy!

Moravskoslezský kraj, Ostrava

POPIS POZICE:
Pro experta na výrobu tramvajových vozů i vagónů pro vlakovou dopravu hledáme šikovný pár rukou na MONTÁŽ!
Ať už máte bohatou praxi jako Zámečník, či Truhlář, nebo jste právě dostudovali technický obor a s výkresy jste kamarád/ka, máme pro Vás to pravé!

U nás budete mít na starosti:
- Montáž mechanických součástek
- Sestavování vnitřní výbavy vozu
- Instalace interiérových prvků a zařízení
- O víkendu si odpočinete, pracujeme jen od pondělí do pátku!

BENEFITY:
- Měsíční prémie až 4650 Kč
- Docházkový bonus 1500 Kč
- Týden dovolené navíc
- Dotované závodní stravování (oběd už od 25 Kč)
- Benefitní kartu nabitou 12 000 body ročně
- Kartu Multisport
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Skvělá dostupnost MHD!

POŽADAVKY:
- Čtení technické dokumentace pro orientaci v zadaném úkolu
- Velkou výhodou bude praxe na pozici Zámečník, Truhlář, Mechanik, či vzdělání v oboru

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: Strojní zámečník
Pracovní pozice: MONTÁŽNÍ PRÁCE | Bez nočních a volné víkendy!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 32 500 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    55 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MONTÁŽNÍ PRÁCE | Bez nočních a volné víkendy! ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Strojní zámečník