Marketing support na plný úvazek ??‍? ??‍?

Zlín

V e-commerce a na poli sportovních produktů působíme již více než 12 let. V našem portfoliu nechybí takoví giganti jako Nike, Asics, adidas, Puma, Hoka One One, On či Under Armour. Do týmu hledáme spolehlivého kolegu či kolegyni na pozici Marketing support. Zkušenost s marketingem vítána.

 Co bude Vaším úkolem?

  • Podílet se na sestavení strategie pro sociální sítě, tvořit jejich obsah a připravovat podklady (např. nafocení produktů, natáčení videí, atp.).
  • Tvořit newslettery, blogové články a content (copywriting).
  • Komunikovat s influencery.
  • Zpracovávat produkty a překlady.
  • Připravovat podklady pro PPC specialistu.

 Jakého hledáme nového kolegu?

  • Se vztahem k marketingu (praxe, studium).
  • Se zkušeností s grafickými editory Adobe. Pokročilé grafické dovednosti výhodou.
  • S anglickým nebo německým jazykem na pokročilé úrovni.
  • S pravopisem v českém jazyce na vysoké úrovni a kreativním střevem při tvorbě textu.
  • S chutí pracovat.

Jaká je naše nabídka?

  • Příjemné pracovní prostředí v nových prostorách a skvělém kolektivu.
  • Práci na ŽL (preferujeme), příp. HPP nebo DPP.
  • Placené přesčasy, motivační odměny.
  • Budget na odběr zboží + zaměstnanecké slevy.
  • Hrazené vzdělávání (individuální + dotované kurzy angličtiny).
  • Možnost dalšího pracovního postupu.

A jak to vidíme časově?

  • Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.
  • Pracovní doba PO+ST 8:00-17:00, ÚT+ČT 8:00-16:30, PÁ 8:00-15:30.

ZÁJEMCI PROSÍM ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY S FOTKOU NA ADRESU:

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Možnost home office
  • Bonusy a prémie
  • Výrobky a služby se slevou
  • Firemní akce
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: MAV Trading s.r.o.
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: Marketing support na plný úvazek ??‍? ??‍?
Směnnost práce IČO, Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Marketing support na plný úvazek ??‍? ??‍? ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě MAV Trading s.r.o. ještě dnes.