Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity

Teplice

Nabídka:

Požadavky: Jsme předním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme specifická řešení pro vozidla od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr na trhu nabízíme produkty nejvyšší kvality, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

   •  Odměny: Vaše práce je odměněna různými formami bonusů, což podporuje vaši motivaci a nasazení.

   •  25 dní dovolené: Věříme, že práce a odpočinek jsou důležité. Proto vám nabízíme 25 dní dovolené.

   •  eBenefity: Naši zaměstnanci mají přístup k eBenefitům, které jim umožňují výhodné nákupy.

   •  Stravenkový paušál: Poskytujeme stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné a zdravé jídlo v průběhu pracovního dne.

   •  Příspěvek na dopravu: Příspěvek, který snižuje vaše náklady na cestování.

   •  Inovativní technologii: Pracujte s nejmodernější technologií a nástroji, které vám umožní dosahovat nejlepších výsledků.

   •  Týmovou spolupráci: Podporujeme týmovou spolupráci a sdílení nápadů.

   •  Otevřenou komunikaci: Oceňujeme otevřenou komunikaci a vaše názory. Vaše připomínky a nápady jsou vždy vítány.

Co požadujeme:

   •  SŠ vzdělání ekonomické/technického směru.

   •  Praxe v automotive výhodou.

   •  Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou.

   •  Znalost MS Office - Excel.

   •  Řidičský průkaz sk.B.

   •  Logické a pozitivní myšlení.

Náplň práce:

   •  Komunikace s dodavateli: Udržujeme efektivní komunikaci s našimi dodavateli.

   •  Příprava expedic k zákazníkům: Pečlivě připravujeme expedice, abychom zajistili rychlé a bezproblémové doručení.

   •  Sledování stavu zásob: Průběžně sledujeme stav zásob, abychom minimalizovali riziko nedostatku zboží.

   •  Tvorbu výrobního plánu: Vypracováváme detailní výrobní plány.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Teplice
Pracovní pozice: Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Teplice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity ve městě Teplice? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.