Kvalitář v centrálním skladu obuvi HUMANIC

Pohořelice, okres Brno-venkov, Pohořelice

O nás

Společnost HUMANIC je součástí nadnárodního koncernu LEDER & SCHUH se sídlem v rakouském Grazu, který patří mezi největší evropské dodavatele obuvi. LEDER & SCHUH se 150letou tradicí má zastoupení v 9 evropských zemích, kde provozuje více než 150 prodejen HUMANIC.

Náplň práce:

Nabízíme práci kvalitáře v centrálním skladu obuvi v Pohořelicích

/ areál DHL Supply Pohořelice na adresách Průmyslová 1503 a Loděnická 963 /

Datum nástupu: 1.6.2024 (zkušební doba 3 měsíce)

  • Opravy obuvi a galanterie z centrálního skladu obuvi podle pokynů nadřízeného zaměstnance
  • Kontrola kvality nové obuvi a galanterie uložené v centrálním skladu obuvi
  • Třídění nové obuvi a galanterie
  • Jiné práce dle pokynu svého vedoucího

Co od Vás očekáváme:

  • Práci s PC a programy MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Český jazyk - rodilý mluvčí
  • Zájem učit se novým věcem
  • Výhodou je praxe v obdobném provozu. Nového pracovníka zaškolíme (v průběhu zaučování bude pomáhat zkušený kolega).
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci: klademe důraz na pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Jistou práci na plný úvazek 40 hodin týdně na dobu neurčitou
  • Nástupní mzdu ve výši 33.000,- Kč (po zapracování až 35.000,- Kč)
  • 25 dnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 150 Kč za odpracovaný den
  • Slevy na zboží
  • Káva, čaj a další nápoje na pracovišti
  • Přátelský pracovní kolektiv

Zašlete nám svůj životopis, Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: HUMANIC CZ spol. s r.o.
Lokalita: Pohořelice
Pracovní pozice: Kvalitář v centrálním skladu obuvi HUMANIC
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33.000 – 35.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    73 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pohořelice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kvalitář v centrálním skladu obuvi HUMANIC ve městě Pohořelice? Pošlete svůj životopis firmě HUMANIC CZ spol. s r.o. ještě dnes.