Koordinátor logistiky

Jihlava

Náplň práce:

- Přijímání objednávek na odvoz dřeva
- Organizace práce a vytížení řidičů nákladních vozidel
- Komunikace se smluvními dopravci
- Evidence a zajišťování převozů a manipulace dřeva ve firmě
- Kontrola platebních podmínek dle účtárny
- Fakturace převozů dřeva
- Související administrativa

Požadujeme:

- Dokončené SŠ vzdělání
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Proaktivní přístup a umění rychle se rozhodovat
- Odolnost vůči stresu
- Uživatelskou znalost v MS Outlook, MS Excel
- Znalost anglického jazyka výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnavatel, jistota pravidelné mzdy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměna za doporučení nového kolegy
- Závodní stravování
- Firemní akce
- Slevy na firemní výrobky
- Slevy u partnerů
- Možnost kariérního růstu
- a mnohem víc

Kód: 2777

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Koordinátor logistiky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    114 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor logistiky ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.