Interní logistik (Milkrun 1 a 2) Jihlava, 44 500 Kč

Kraj Vysočina, Jihlava

POPIS POZICE:
Láká Tě práce v logistice?
Kromě práce ve skladu chceš být i akční?
Obsazujeme pozici interního logisty 1 a 2 se mzdou až 43 500 Kč (v závislosti na dané pozici) po zapracování, a navíc s nástupním bonusem 50 000 Kč.
Mezi tvé hlavní úkoly bude spadat:
- zásobování střediska potřebným materiálem
- kontrola dodávaných dílů, materiálů, obalů a jejich údajů. V případě poškození provádět jejich blokaci
- odpovědnost za vyskladnění a rozvoz požadovaného materiálu, dílců a výrobků, případné odchylky budeš hlásit nadřízenému
- vedení předepsané evidence a dokumentace

BENEFITY:
- 50 000 Kč nástupní bonus rozpočítaný na prvních pět měsíců
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)

POŽADAVKY:
- min. ukončené základní vzdělání pro pozici Milkrun 1
- min. výuční list pro pozici Milkrun 2
- průkaz řidiče motorového manipulačního vozíku (dle požadavků nadřízeného)
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, přesnost, systematický přístup
- dobrý zdravotní stav

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihlava
Odvětví práce: Logistik
Pracovní pozice: Interní logistik (Milkrun 1 a 2) Jihlava, 44 500 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 44 500 Kč
Nabídka přidána: 7. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Interní logistik (Milkrun 1 a 2) Jihlava, 44 500 Kč ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihlava - Logistik