Knihovník/knihovnice oddělení služeb Vědecké knihovny UJEP

Ústí nad Labem
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 21 800 - 28 340 Kč/měsíc

Podrobné informace o výběrovém řízení najdete na www.zamo.ujep.cz/kariera/
Požadujeme:
středoškolské vzdělání, aktivní znalost anglického jazyka nebo německého jazyka výhodou, znalost práce s PC, časová flexibilita (zajišťování služeb v rámci otevírací doby knihovny), schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, bezúhonnost
Pracovní náplň:
provádí výpůjční a informační služby a jejich evidenci, vydávání a přebírání dokumentů a kontrolu vrácených dokumentů; poskytuje referenční a faktografické služby a informace, samostatné vyhledání a formulace odpovědí na složitější informační požadavky uživatelů s využitím interních a externích informačních zdrojů; provádí registraci uživatelů, poskytuje jim informace o službách knihovny; vyhledává dokumenty ve skladech a zařazuje je, zodpovídá za řazení určené části knihovního fondu; pravidelně provádí revizi knihovního fondu; rozesílá upomínky, vyřizuje rezervace; zajišťuje pomoc uživatelům při samoobslužných reprografických a kopírovacích službách; vede pokladnu a evidenci plateb, manipulaci s hotovostí; dodržuje právní předpisy vztahující se k vykonávané práci, dodržuje vnitřní předpisy a normy UJEP, prohlubuje si vědomosti samostudiem a účastí na školeních, odborných seminářích a přednáškách; vykonává další práce dle pokynů nadřízeného
Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 3 dny Sick days
" možnost dotovaného stravování v MENZE UJEP
" další zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, e-kartu Pluxee, rekreační středisko Bukovina a mnoho dalšího)

Informace o výběrovém řízení a kritériích výběru:
Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením dodaných materiálů, které musí být součástí zaslané přihlášky a případně v druhém kole osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení VŘ. Zadavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu.
K přihlášce přiložte:
- motivační dopis; stručný profesní životopis

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Knihovník/knihovnice oddělení služeb Vědecké knihovny UJEP
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 800 Kč - 28 340 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    64 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Knihovník/knihovnice oddělení služeb Vědecké knihovny UJEP ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem ještě dnes.