TECHNICAL SALES ENGINEER | JUNIOR

Ústecký kraj, Ústí nad Labem

POPIS POZICE:
Jste konstruktér nebo technik, který by se rád naučil něco nového? Zajímají Vás projekty, včetně jejich kalkulací? Domluvíte se anglicky?

Důležitý je pro nás technický background, jinak vše doučíme! :)

Jako Technical Sales Engineer budete mít na starosti:

- příprava a kalkulace nabídek projektů, časového harmonogramu
- příprava a kreslení technologických schémat a celkových dispozic při tvorbě technického řešení
- spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci přípravy nabídek
- komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy nabídky projektu

BENEFITY:
- možnost kariérního růstu
- flexibilní pracovní doba
- služební notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
- odpovídající platové ohodnocení
- 13. plat, rozdělený na dvě části za plnění stanovených cílů
- 5 týdnů dovolené

POŽADAVKY:
Určitě se neobejdete bez:

- SŠ nebo VŠ vzdělání s technickým zaměřením
- Znalost práce v AutoCadu nebo - Inventoru podmínkou!
- Čtení a porozumění technické výkresové dokumentaci
- AJ na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky v AJ)
- ŘP skupiny B

Výhodou je zkušenost ze sales nebo obchodu a práce se SAP nebo MS Project

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Ústí nad Labem
Odvětví práce: Project Manager
Pracovní pozice: TECHNICAL SALES ENGINEER | JUNIOR
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICAL SALES ENGINEER | JUNIOR ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústí nad Labem - Project Manager