Key account manager/ka

Holešov

O nás

Rozšiřujeme náš tým a hledáme manažera/ku pro klíčové zákazníky s vášní pro obchod. Pokud jste obchodník tělem i duší, dokážete jít za svými cíli a máte rád/a nové výzvy, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
  • každodenní jednání se zákazníky, tvorba nabídek a rozvoj prodeje našich výrobků
  • cestování za zákazníky, budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky, pečování o jejich potřeby a rozvíjení spolupráce s nimi
  • aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků
  • správa a prezentace produktového portfolia společnosti, školení a poradenství
  • mapování trhu a konkurence, sledování a analýza trendů
  • pravidelné aktualizování a správa dat o zákaznících v CRM systému

Co od Vás očekáváme:

  • ŠS vzdělání, VŠ výhodou
  • obchodní praxe v technickém oboru výhodou
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
  • proaktivní přístup, zájem o naše systémy
  • vítáme znalost AJ, není však podmínkou
  • znalost práce PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
  • ochotu učit se novým věcem
  • nadhled a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP nebo živnost, dle dohody
  • nástup možný ihned
  • zázemí rodinné a stabilně se rozvíjející společnosti s více než 28 lety zkušeností v oboru
  • pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení s provizemi ze zakázek + roční prémie
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook, mobil s datovým tarifem
  • služební vozidlo
  • školení, vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 23 dnů
  • fixní plat 33 000 Kč + pohyblivá složka dle vaší šikovnosti
  • běžně se obchodník na této pozici dostane na 50 000 – 80 000 Kč, provizní systém ale nemá u nás strop
  • Sídlo a zázemí společnosti v Holešově, pobočka Praha

Pokud jste dočetl/a až sem, zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na email: Odpovědět na inzerát.

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBSTART s.r.o.
Lokalita: Holešov
Pracovní pozice: Key account manager/ka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33.000 – 80.000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Holešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Key account manager/ka ve městě Holešov? Pošlete svůj životopis firmě JOBSTART s.r.o. ještě dnes.