Inženýr kvality

Ústecký kraj

Náplň práce

  • Podílet se na plánování kvality jako podpora projektového řízení v rámci vývoje produktu / procesu při zavádění nových projektů
  • Spolupráce na definování požadavků na výrobek (návrh, proveditelnost, oponentura, specifikace) s ohledem na zajištění jakosti v sériové výrobě
  • Řešení a zpracování reklamací v sériové fázi nových i stávajících projektů
  • Návrhy nápravných opatření, analýza indikátorů kvality a tvorba kontrolních plánů
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci zlepšování celkového výrobního procesu a vedení týmu
  • Certifikační, zákaznické a interní audity
  • Spolupráce a rozvoj lidí zodpovědných za operativní zajištění požadované kvality ve výrobě
  • Aktivní podpora ve výrobě při optimalizaci procesů
  • Komunikaci se zákazníkem a specifikaci jeho požadavků v oblasti kvality
  • Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického studia nebo obdobného zaměření
  • Důležitá je pro nás Vaše praxe – v oblasti zajištění kvality v automobilovém průmyslu, min. 2 roky praxe na oddělení kvality podmínkou
  • Ovládání nástrojů kvality – 8D reporty, FMEA, PPAP, SPC, APQP
  • Znalost požadavků IATF16949, VDA
  • Aktivní znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Týmovost, samostatnost
  • Nabízíme

  • moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • půlroční bonusy
  • navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20%
  • příspěvek na stravování nebo dotované jídlo
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základní hrubé mzdy)
  • 1 týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • možnost profesního rozvoje

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Ústecký kraj
    Pracovní pozice: Inženýr kvality
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 16. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.